Lol’ün En Sevilen Youtube Yayıncıları

Lol Youtube Yayıncıları

League of Legends tutkunları için öğretici ve eğlenceli videolarıyla öne çıkan Youtube yayıncıları. Deneyimli oyuncuların LoL maceralarına tanıklık edin.

Alfabetik sırayla;

Brave Oyunda

“Merhaba arkadaşlar ben Selim.”

130 bini aşkın abonesi ve 600’den fazla Lol videosuyla eğlenceli ve öğretici yayınlar yapıyor. Yeni meta denemeleri, rehber anlatımları ve sohbetiyle, Ustalık Kümesi’nde oynamış, abone olunası bir yayıncı. Aynı zamanda Twitch yayını da yapıyor.

Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/user/TheBraveman7

Oyunbros Zamanı

“Oyunbros’tan hepinize merhaba arkadaşlar.”

A’dan Z’ye, Sıfırdan Elmasa, Elmasa Doğru ve Bronz Dünyası serileriyle efsaneleşmiş Youtube yayıncısı. 300 bine yakın abonesi ve “Togi Su” hediyesiyle Oyunbros’a davetlisiniz.

Oyunbros Youtube Kanalı

PBY Kaptan

“Baba yine tek attı!”

Saklambaç ve Bronz’da Bir Elmas serileriyle sevilen üniversiteli Youtube yayıncısı. Sıradan yayınlardan sıkılanlar için eğlenceli bir alternatif.

PBY Kaptan Youtube Kanalı

Psikolol

“Selamlar herkese. Ben İlter…”

Lol’ün beyefendi Youtube yayıncılarından biri. 18 yaşında olmasına rağmen sözcük dağarcığının genişliği ve mütevazılığı ile dikkat çekiyor. Öğretici videoları yanında Bronz Günlükleri serisi oldukça eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor. A’dan Z’ye serisi, profesyonel oyuncu analizleri ile de Youtube’un en üretken yayıncılarından.

Psikolol Youtube Kanalı

 

Stratera

Oynanış videolarından çok hikayelere ve bilgiye yönelen Youtube yayıncısı. Lol’ün hikayesel yönü ve multimedya öğeleri ile ilgili kaliteli videoları dikkat çekici. Bu anlamda League of Legends’in entellektüel yüzü olarak Stratera’yı gösterebiliriz.

Stratera Youtube Kanalı

 

Rekabet unsuru içeren yayınlar daha çok seviliyor. Özellikle deneyimli bir oyuncunun daha alt veya daha üst seviyedekilerle rekabeti eğlenceli bir videonun kilit noktası. Örneğin Bronz kümede deneyimli bir oyuncunun oyunu taşıması, “tek atan” bir şampiyon hemen her izleyicinin izlemek istediği video türlerinden.

Yazar: admin

Beybut.com yöneticisi ve yazarı. 17 Ocak 1980'de doğdu. Uluslar arası ilişkiler ve siyaset bilimi, Türkçe öğretmenliği eğitim aldı. 1995 yılından beri, özellikle yazılım konusunda profesyonel çalışmalarda bulundu. Pascal, Delphi, Php, sunucu güvenliği ve optimizasyonu, Seo alanlarında çalışmalar yürüttü. Yerel gazetelerde köşe yazarlığı yaptı. Yazın yaşamına dair yarışmalarda birçok ödül kazandı. Şiir, tarih, psikoloji, felsefe ve siyaset bilimi özel ilgi alanları.

“Lol’ün En Sevilen Youtube Yayıncıları” için 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir