Taliyah Örnek Oynanışlar, Kombolar, Mekanikler

Taliyah, Taliyah videolar

Mayıs ayında Türkiye sunucusunda kullanılabilir olan yeni şampiyon Taliyah’ı tanımak, mekaniklerini, kombosunu anlamak ve iyi bir Taliyah oyuncusu olma yolunda ilerlemek veya sadece eğlenmek için izleyebileceğiniz seçmece Taliyah videoları.

Taliyah’ın hangi koridorda en verimli oynanabileceği konusunda denemeler mevcut olsa da yetenekleri/skilleri ve şampiyonun temel özellikleri (can, mana, hız vb.) itibariyle şöyle bir sınıflandırma yapabiliriz:

1. Seviye: Mid veya Jungle Taliyah: Agresif özellikleri ve yavaşlatma, ani hasar yetenekleriyle bir mid veya jungle başlangıcı yapabilirsiniz.

2. Seviye: Mid, Jungle, Support Taliyah: Taliyah ADC’sine çok şey katmasa bile yavaşlatan, engelleyen yetenekleri ile ADC’nin işini kolaylaştırabilir.

3. Seviye: Solo top Taliyah: Gerçekten ustalaştığınızda solo topta harikalar yaratabilirsiniz. Özellikle tam tank olmayan şampiyonlara karşı (Yasuo, Riven, Kennen vb.) başarıl olması mümkün.

4. Seviye: Tüm koridorlar

Taliyah vs Malphite üst koridorda Taliyah oynanışı

 

Taliyah ve Yasuo kombosu

 

Taliyah ultisiyle kaçış

 

Taliyah’tan kaçış yok!

 

Taliyah quadra kill (dörtte dört), son anda kaçan penta

 

Taliyah ultisinin takım arkadaşının hayatını kurtarma amaçlı kullanımı

 

Taliyah ile uzaktan dürterek takım savaşı kazanmak

 

Taliyah ile TeamFight

 

Taliyah Support

 

Taliyah Pentakill

 

Bonus: Gereksiz bir video

 

 

Yazar: admin

Beybut.com yöneticisi ve yazarı. 17 Ocak 1980'de doğdu. Uluslar arası ilişkiler ve siyaset bilimi, Türkçe öğretmenliği eğitim aldı. 1995 yılından beri, özellikle yazılım konusunda profesyonel çalışmalarda bulundu. Pascal, Delphi, Php, sunucu güvenliği ve optimizasyonu, Seo alanlarında çalışmalar yürüttü. Yerel gazetelerde köşe yazarlığı yaptı. Yazın yaşamına dair yarışmalarda birçok ödül kazandı. Şiir, tarih, psikoloji, felsefe ve siyaset bilimi özel ilgi alanları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir